Aktualności

OVERVIEW

This web page fundacja-kilian.pl presently has a traffic ranking of zero (the lower the more traffic). We have evaluated twenty pages inside the web site fundacja-kilian.pl and found nineteen websites referencing fundacja-kilian.pl. I acquired one social media sites possessed by fundacja-kilian.pl.

FUNDACJA-KILIAN.PL RANKINGS

This web page fundacja-kilian.pl is seeing varying levels of traffic through the year.
Traffic for fundacja-kilian.pl

Traffic ranking (by month) for fundacja-kilian.pl

Traffic ranking by day of the week for fundacja-kilian.pl

Skierbieszów - Skierbieszów

Ul Rynek 1, 22-420 Skierbieszów. XXVIII edycja Międzynarodowego Biegu Pokoju Pamięci Dzieci Zamojszczyzny. Informacja o losowaniu składów obwodowych komisji do spraw referendum.

WHAT DOES FUNDACJA-KILIAN.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of fundacja-kilian.pl Mobile Screenshot of fundacja-kilian.pl Tablet Screenshot of fundacja-kilian.pl

FUNDACJA-KILIAN.PL HOST

Our web crawlers revealed that the main page on fundacja-kilian.pl took one thousand and seventeen milliseconds to load. I could not observe a SSL certificate, so in conclusion our web crawlers consider this site not secure.
85.10.230.160

I caught that fundacja-kilian.pl is implementing the LiteSpeed server.

Aktualności

DESCRIPTION

CONTENT

SUBSEQUENT BUSINESSES

Fundacja Rozwoju Gminy Kleszczów

Niższe niż w innych gminach Polski ceny mediów, energii elektrycznej, wody. Ciągła inwestycja w edukację, nowoczesne kierunki nauczania. Pomoc publiczna i finansowa, zwolnienia z podatków. W połowie drogi między Warszawą a Katowicami. Dostęp do dobrego systemu dróg dojazdowych, 15 km do drogi krajowej nr 1, 25 km do drogi krajowej nr 8. 1h - do lotniska w Łodzi. 5h - do lotniska w Katowicach. 97-410 Kleszczów, ulica Sportowa 3. 48 44 731 31 33.

Strona główna

Pomoc Fundacji - pomoc dzieciom. OPP - Organizacja Pożytku Publicznego. Informujemy, iż w 2018 roku nasza Fundacja niestety nie będzie organizować wyjazdów kolonijnych. Istnieje jednak możliwość bezpośredniego skorzystania z oferty kolonijnej ośrodków, z którymi Fundacja współpracowała do tej pory.

Fundacja KUBUŚ - 1 procent - Pity 2017Pity 2018

Bądź widoczny na drodze z Fundacją Kubuś. Wypełniając PIT pamiętaj o Fundacji Kubuś. Jeśli potrzebujesz pomocy, prosimy abyś w pierwszej kolejności zapoznał się z ogólnymi zasadami pomocy. Następnie prosimy skontaktuj się z nami w dogodny dla siebie sposób. Dane kontaktowe znajdziesz w zakładce Kontakt. Jednocześnie prosimy o możliwie szczegółowy opis swojej prośby i sytuacji.

Fundacja Leonardo Grupa wsparcia dla rodzin Otwarty dialog

Deinstytucjonalizacja szansą na dobrą zmianę. Środowiskowy dom Samopomocy Wola Kalinowska. Warsztat Terapii Zajęciowej w Skale. Deinstytucjonalizacja szansą na dobrą zmianę. Środowiskowy dom Samopomocy Wola Kalinowska.